SIA "Kopismart" ir uzņēmums, kas kopš 2005. gada aktīvi darbojas printeru izejmateriālu (kārtridžu) tirdzniecības, ražošanas un atjaunošanas jomā.
 

Kopš pirmās uzņēmuma dibināšanas dienas līdz šim brīdim mēs turpinām fokusēt savu uzmanību uz klientiem, kuriem ir ļoti svarīga laba kvalitāte un vienlaicīgi – laika un līdzekļu ekonomija. Mēs nepārtraukti tiecamies uz izaugsmi, uz mūsu sniegto pakalpojumu un preču kvalitātes uzlabošanu un pilnveidošanu, izmantojot katru, pat minimālāko iespēju, lai spētu apmierināt mūsu klientu augstās kvalitātes prasības.

Mūsu uzņēmuma galvenais darbības virziens un uzmanības koncentrēšanas objekts, kuram galvenokārt pievēršamies, netērējot laiku un spēkus citām darbības jomām - ir darbs ar drukāšanas iekārtu izejmateriāliem.

Tieši šī iemesla dēļ mēs ieguldām lielāko daļu mūsu peļņas ražošanas tehnoloģisko procesu un kārtridžu testēšanas procesu uzlabošanai. Mūsu uzņēmuma darbinieki ir vērsti uz saliedētu komandas darbu, un ir gatavi ienest savu artavu uzņēmuma attīstībā.

Uzņēmuma “Kopismart” galvenais mērķis ir iegūt līderpozīcijas alternatīvo kārtridžu ražotāju vidū, nepārtraukti uzlabot un pilnveidot sniegto pakalpojumu un preču kvalitāti, kā arī vienmēr koncentrēt savus spēkus un uzmanību uz klientu apmierinātību.